Aplikacje-Parsery.eu

System mailingowy

MASZ W RĘKACH POTĘŻNE
NARZĘDZIE MARKETINGOWE

Jedna z najlepszych na rynku aplikacji do łatwego tworzenia i rozsyłania mailingów.
+ instalacja i konfiguracja GRATIS!

JAK DZIAŁA NASZA APLIKACJA?

Prosta obsługa i bezpłatna pomoc w instalacji.

Po zakupie naszego programu otrzymujesz od nas bezpłatną usługę instalacji oraz konfiguracji na Twoim serwerze. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby obsługa skryptu była jak najprostsza.

Podstawowa funkcja systemu.

Nasz program jest webową aplikacją służącą do automatycznego rozsyłania dowolniej liczby wiadomości e-mail. Tworząc naszą aplikację skupiliśmy się na tym, żeby jak najlepiej symulowała wysyłkę pojedynczego e-maila stworzonego przez autentycznego nadawcę. W ten sposób system odbierający pocztę elektroniczną nie wie, że jest to wysyłka masowa i nie wrzuca jej do SPAMU.

Rozpocznij wysyłkę i niczym się nie martw.

Po instalacji i konfiguracji skryptu wysyłka odbywa się w pełni automatycznie z intensywnością ustawioną przez użytkownika. Oznacza to, że co kilka minut aplikacja rozsyła określoną liczbę wiadomości. Na każdy adres mailowy wysyłana jest osobna wiadomość. Każdą można spersonalizować imieniem, nazwiskiem lub adresem e-mail, dzięki czemu bez konieczności ręcznego wysyłania Twoje maile mogą zaczynać się od frazy np. "Witaj Łukasz!" - skrypt sam wstawi imię adresata!

Prosta obsługa programu i łatwa konfiguracja

Wszystkie działania związane z tworzeniem i konfiguracją mailingu odbywają się intuicyjnie. Treść mailingu można łatwo zmieniać i dostosowywać do Twoich potrzeb. Można także tworzyć jego różne wersje. Program umożliwia również określenie dokładnego terminu rozpoczęcia wysyłki.

JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ ZANIM KUPISZ!
WERSJA DEMONSTRACYJNA

Specjalnie dla naszych klientów udostępniamy wersję demonstracyjną naszego programu.

Jeżeli chcesz skorzystać z wersji demo, napisz do nas na adres parser.kontakt@wp.pl. Dane dostępowe do panelu zostaną wysłane na podany adres e-mail

Nie kupuj kota w worku! Konkurencja nie pozwoli przetestować skryptów, my jesteśmy dumni z naszego produktu.

Poniżej dodatkowo kilka zrzutów ekranu:

Cena oprogramowania: 349 zł

DODATKOWE MODUŁY

Poniżej przedstawiamy listę dodatkowych modułów, dzięki którym możesz jeszcze bardziej poszerzyć funkcjonalność naszej aplikacji i zyskać nowe możliwości:

Moduł newsletter

Umożliwia integrację z dowolną stroną internetową poprzez formularz zapisu do newslettera. Masz także możliwość potwierdzania poprzez mechanizm double opt-in. Szczegółowa instrukcja integracji dostępna razem z modułem.

Cena tylko 129 złotych.

Moduł - rozszerzone raporty (przeczytane)

Moduł dający możliwość eksportu do pliku listy adresów e-mail, które odczytały wiadomość wysłaną w danej kampanii (funkcja przydatna w przypadku tzw. re-marketingu).

Cena tylko 49 złotych.

Moduł - rozszerzone raporty (przejścia na stronę)

Moduł dający możliwość eksportu do pliku listy adresów e-mail, które kliknęły link w wiadomości wysłanej w danej kampanii (funkcja przydatna w przypadku tzw. re-marketingu).

Cena tylko 49 złotych.

Moduł - rozszerzone raporty (prośby o przesłanie oferty)

Moduł dający możliwość eksportu do pliku listy adresów e-mail, które poprosiły o przesłanie oferty - eksport dostępny w przypadku, gdy w szablonie maila danej kampanii autor umieścił taką funkcję (funkcja przydatna w przypadku tzw. re-marketingu).

Cena tylko 49 złotych.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Nasz skrypt do działania wymaga serwera z obsługą PHP5, bazy danych MySQL5, zainstalowanego cURL, modułu ionCube Loader oraz dostępu do harmonogramu CRON (do pracy automatycznej). Jeżeli nie masz własnego serwera lub nawet nie wiesz co to jest serwer – nie przejmuj się. Pomożemy Ci ze wszystkim, tak żeby całość działała bez żadnych problemów.

Zamawiając nasze produkty lub wykonanie usługi, akceptujesz zasady:

Cena oprogramowania: 349 zł